korekta biustu warszawa

Czym jest gigantomastia

Bardzo często kobiety decydują się na zabieg powiększania piersi, najczęściej dotyczy to młodych kobiet, którym zależy na poprawie wyglądu piersi. Są również takie kobiety które decydują się na zabieg zmniejszania piersi głównie z uwagi na stan swojego zdrowia. Zbyt duże piersi powodują ogromny dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu. W tym przypadku jedynym ratunkiem może być klinika chirurgii plastycznej, warszawa jest miastem w którym znajdziemy wiele renomowanych kliniki w których możemy oddać się w ręce najlepszych specjalistów. Gigantomastia jest inaczej przerostem gruczołu piersiowego i ma ona negatywny wpływ na stan zdrowia każdej kobiety.

Najczęściej przyczyną są uwarunkowania genetyczne, ale również  uwarunkowania hormonalne. Gigantomastia związana jest z bardzo dużymi piersiami które mogą osiągać nawet wagę kilku kilogramów. Sprawiają, że kobieta odczuwa ogromny dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu, zbyt duże piersi powodują również ból kręgosłupa i negatywnie wpływają na zdrowie. Pacjentki które kwalifikują się do zabiegu odczuwają ból kręgosłupa oraz zwyrodnienia kręgosłupa, dodatkowo pacjentki odczuwają również ogromny dyskomfort psychiczny, duże piersi powodują u nich poczucie wstydu i stanowią duże kompleksy. Zbyt duże piersi mogą nawet doprowadzić do deformacji klatki piersiowej b ad x popiersia. Korekta biustu i szczegółowe informacje o niej znajdziesz tutaj https://klinikapromedion.pl/podniesienie-piersi/. Często kobiety ze zbyt dużym biustem cierpią na migreny, a nawet mają problemy z oddychanie. Wówczas jedynym rozwiązaniem jest korekta biustu, Warszawa jest miastem które ma na swoje mapie wiele miejsc które oferują nam usługi najwyższej jakości jeż chodzi o to co daje nam chirurgia plastyczna.

Na czym polega zabieg zmniejszania piersi

Chirurgia plastyczna która oferuje między innymi zabieg zmniejszania piersi polega na zmniejszeniu gruczołu piersiowego oraz wymodelowaniu i odpowiednim ukształtowaniu piersi. Celem zabiegu jest dopasowanie piersi do sylwetki kobiety oraz oczekiwań pacjentki. Przed zabiegiem konieczna jest wizyta konsultacyjna oraz przeprowadzenie szczegółowego wywiadu, który kwalifikuje pacjentkę do zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *