serum do rzęs

Co jest lepsze – naturalne czy syntetyczne serum do rzęs?

Pełne, podkręcone rzęsy. Sprawiają, że Twoje oczy błyszczą – z makijażem lub bez – ale co, jeśli nie zostałaś pobłogosławiona wywołującą zazdrość pełnią i długością? Czy odpowiedzią jest odżywka do rzęs? Dowiedzmy się, czy poprawa wyglądu rzęs w ten sposób to dobry kierunek!

Jak działa poprawa wyglądu rzęs z pomocą odżywek?

Odżywki do rzęs to bujne, wzmacniające rzęsy połączenie składników, takich jak witaminy i peptydy, które współpracują ze sobą w celu poprawy kondycji, siły i blasku Twoich naturalnych rzęs. Tak jak wilgoć jest kluczem do zdrowej skóry, wilgoć jest również kluczowa dla zdrowych rzęs. Bez wilgoci łatwo się łamią i nawet najlepsza zalotka nic nie pomoże.

Najczęstszym składnikiem aktywnym najlepszych odżywek do rzęs jest biotyna. Jest to witamina z grupy B, która poprawia zdrowie włosów (w tym rzęs) poprzez wzmacnianie keratyny, białka budującego włosy. Zasadniczo odżywki do rzęs pomagają Twoim naturalnym rzęsom w osiągnięciu ich najlepszej kondycji, utrzymując je silne w stosunku do zewnętrznych agresorów, aby ograniczyć liczbę pęknięć, a efektem tego jest zwykle poprawa gęstości rzęs, jakiej pożądasz. A teraz przyjrzyjmy się niektórym faktom na temat odżywki do rzęs!

Najlepsze efekty uzyskasz stosując odżywkę do rzęs z naturalnymi składnikami!

Jeśli zastanawiasz się „Po jakich produktach rosną Twoje rzęsy?” masz szereg dostępnych opcji, od preparatów naturalnych po syntetyczne. Problem polega na tym, że niektóre syntetyczne preparaty zawierają składniki chemiczne, które z większym prawdopodobieństwem wywołają niepożądaną reakcję na wrażliwe okolice oczu.

Dobre wieści? Twoja odżywka do rzęs nie musi być pełna toksycznych, trudnych do odczytania składników, aby zapewnić wspaniałe rezultaty, niczym efekt zalotki. Wręcz przeciwnie – naturalne serum wzmacnia integralność mieszków włosowych, czyniąc je grubszymi i bardziej odpornymi na pękanie.

 

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem między syntetycznymi a naturalnymi serum, ważne jest, aby wiedzieć, że wiele syntetycznych serum zawiera składniki podobne do hormonów. Te składniki powodują wzrost włosów, ale zazwyczaj są one dość cienkie i mogą wystąpić skutki uboczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *