manicure kabaty

Czym jest japoński manicure i dlaczego warto go robić?

Każda z nas tęskni za pięknymi dłońmi, które zdobią eleganckie, zadbane paznokcie. Bywa, że łamią się one lub łuszczą – obowiązki domowe, stres czy niewystarczające odżywianie bardzo osłabiają i niszczą płytki. Czasami możemy wpływać na ich stan różnymi suplementami diety, ale nie zawsze to wystarczy. Chcesz mieć ładne i wypielęgnowane paznokcie? Wypróbuj manicure japoński!

Czym manicure japoński różni się od typowego manicure’u?

Manicure automatycznie kojarzy się z zabiegiem, po którym wychodzisz ze studia urody z pięknie zdobionymi paznokciami. Jednak w manicure japońskim nie chodzi o dekoracyjne, kolorowe tipsy, które każdy dostrzeże. Kiedy udasz się do gabinetu kosmetycznego, stylistka wetrze Ci w płytkę paznokcia specjalną odżywkę. Poza witaminami zawiera ona bentonit, naturalną skałę składającą się z krzemu i lipidów. Paznokcie pozostają nie tylko wygładzone, ale także wzmocnione przy zachowaniu elastyczności.

Drugi preparat do japońskiego manicure to wysoko odżywczy puder na bazie parafin i wosku pszczelego wzbogacony witaminami A, H, E oraz prowitaminą B5. Pod wpływem podwyższonej temperatury wnika on w głębokie struktury paznokcia. Obrobiony paznokieć wygląda jak po powleczeniu bezbarwnym lakierem.

Marzy Ci się taki manicure? Kabaty to dzielnica Warszawy, gdzie Salon Tu i Teraz oferuje profesjonalne usługi kosmetyczne. Jedną z nich jest właśnie manicure japoński, nazywany jest również małym cudem. Japońskie kobiety z wyższych sfer bardzo go cenią – i Ty ciesz się efektami jego stosowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *