oczyszczacz powietrza

Zadbaj o swój biznes i kup ozonator

Jeszcze jakiś czas temu firmy usługowe skupiały się przede wszystkim na cenach, bogatej ofercie i konieczności stworzenia przyjaznej atmosfery, która sprawi, że klient chętnie będzie do nich wracał. Dziś na pierwszy plan wysunęły się kwestie bezpieczeństwa, zwłaszcza te związane z ochroną przed rozmaitymi wirusami czy bakteriami.

Dziś, żeby przekonać klientów do tego, aby odwiedzili salony kosmetyczne, gabinety dentystyczne czy też fryzjera, trzeba się nieźle napracować. Istotna stała się gwarancja pełnej ochrony, dzięki której ryzyko zakażenia spadnie do minimum.

Jak to uzyskać? Na czym się skupić? Na szczęście na rynku dostępnych jest co najmniej kilka skutecznych rozwiązań, którym warto przyjrzeć się bliżej. Jednym z nich jest dezynfekcja pomieszczeń przy użyciu ozonu.

Związek ten wykazuje doskonałe właściwości przeciwbakteryjne i przeciwwirusowe. Ponadto neutralizuje grzyby, pleśń i rozmaite zabrudzenia. Efekt? Pomieszczenia są wolne od szkodliwych mikroorganizmów, które mogłyby stanowić potencjalne zagrożenie.

Jak ozonować pomieszczenia?

 

Wiemy już, jak przydatny może okazać się ozon. Teraz należy zastanowić się, w jaki sposób wykorzystać jego właściwości. Skąd go wziąć i jak wprowadzić go do pomieszczenia? Odpowiedzią na te pytania jest ozonator, czyli urządzenie do generowania ozonu.

Od razu warto podkreślić, że dostęp do tego typu sprzętów mają nie tylko specjaliści. Dezynfekcja gabinetów dentystycznych i innych placówek usługowych może odbyć się nawet rękoma ich pracowników. Wszystko za sprawą bogatej oferty rynkowej. Przenośne ozonatory możemy kupić w sklepie. Wystarczy dobrać sprzęt do specyfiki miejsca, w którym ma być stosowany.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę? Wspomnieć trzeba o kluczowych parametrach technicznych. To od nich bowiem zależą możliwości sprzętu. Bez ich sprawdzenia łatwo możemy wybrać coś, co okaże się całkowicie nieprzystosowane do naszych lokali. W efekcie wyrzucimy pieniądze w błoto.

Zdecydowanie najważniejszym parametrem będzie wydajność ozonatora i maksymalna powierzchnia ozonowania. Te dwie wartości w większości przypadków wystarczy, aby dobrać właściwy sprzęt. Sprawdzić możemy ponadto wymiary urządzenia, jego wagę, a także sposób wykonania. Niektórzy producenci podają również żywotność.

Dezynfekcja salonów kosmetycznych, fryzjerskich i wielu innych miejsc może być wygodna i skuteczna. I to bez konieczności wynajmowania profesjonalnej ekipy. Wystarczy zdecydować się na odpowiedniej jakości urządzenie do ozonowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *