plastyka nosa warszawa

Jakie kompleksy najczęściej wskazują kobiety?

Czy wiesz, że praktycznie kobiety posiadają kompleksy? Zaniżona samoocena dotyczy nawet pań niezwykle atrakcyjnych, modelek, uznanych piękności. Mowa oczywiście o kompleksach, jakie wiążą się z ich wyglądem zewnętrznym. To, czego zupełnie nie zauważają osoby trzecie, może stanowić powód do zmartwień, a nawet poważnej depresji. Na szczęście dzisiaj medycyna estetyczna i szeroko rozwinięta chirurgia plastyczna działa cuda, a wszelkie kompleksy natury wizualnej można z powodzeniem niwelować.

To, jakie kompleksy starają się zwalczyć panie widać wyraźnie po częstotliwości wykonywanych zabiegów upiększających. Szereg z nich dotyczy twarzy. Najczęściej wykonywaną operacją jest korekta nosa. Warszawa wykazuje statystyki, zgodnie z którymi w każdym miesiącu takowej poddaje się ogrom pań. Nosy mogą być za małe, zbyt duże, za szerokie, w częstych przypadkach niwelowany jest garb. Co ciekawe, większość zabiegów nie wynika wcale z problemów zdrowotnych, na przykład krzywej przegrody nosowej, ale konieczna jest jedynie plastyka nosa. Warszawa, ale też inne duże miasta w naszym kraju dysponują wystarczającą liczbą profesjonalnych klinik, w których można takowe wykonywać.

Co nie pasuje nam w wyglądzie oprócz nosa? Najczęściej zmieniamy usta, uwydatniamy kości policzkowe i oczywiście usuwamy zmarszczki. Patrząc na całe ciało, poddajemy się likwidowaniu nadmiernej tkanki tłuszczowej czy cellulitu, nie jesteśmy też zadowolone z wyglądu piersi – najczęściej wykonywane są operacje powiększające.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *