kriolipoliza warszawa

Jaki zabieg kosmetyczny pomoże w pozbyciu się tkanki tłuszczowej z brzucha?

Wielu z nas boryka się z problemem popularnej oponki na brzuchu. Nierównomierne rozłożenie tłuszczu na ciele to naprawdę spory problem, którego często nie można do końca wyeliminować tradycyjnymi sposobami, czyli ćwiczeniami i odchudzającą dietą. Brzuch to specyficzne miejsce, z którego ciężko pozbyć się tłuszczu, zwłaszcza jeśli namnażanie się tkanki tłuszczowej w tej sferze to kwestia genetyczna. Jeżeli wszelakie inne metody zawodzą, warto sięgnąć po metody medycyny estetycznej. Niektóre problemy, jak na przykład odkładanie się tkanki tłuszczowej głównie w okolicach brzucha, muszą być rozwiązywane za pomocą zdecydowanych metod.

Odsysanie tłuszczu

Nic straconego. Istnieje wiele zabiegów, pozwalających na uzyskanie szczupłej sylwetki. Odsysanie tłuszczu z pozwala modelować swoje ciało, uzyskując zadowalające efekty. Podczas zabiegu usuwa się część tłuszczu, zostawiając jednak pewną część, aby zapewnić odpowiednią ochronę ciała i skóry. Po skończonym odsysaniu tłuszczu pacjent musi dbać o swoje ciało, aby nie dopuścić do ewentualnych efektów ubocznych. Po jakimś czasie jednak wszystko wraca do normy.

Odsysanie tłuszczu może przebiegać w różny sposób. Bardzo popularną metodą jest ostatnio laserowe usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej czy też wstrzykiwanie do tłuszczu specjalnego preparatu, który rozpuszcza tłuszcz, a następnie jest on wydalony przez wątrobę jako zbędny element przemiany materii. Niektóre metody są bardziej inwazyjne i wymagają aparatury chirurgicznej, inne zaś wykorzystują nowoczesne sprzęty, bazujące na technologicznych osiągnięciach medycyny. Cel zawsze jednak jest ten sam- pozbycie się nadmiaru tłuszczu, który wizualnie psuje obraz sylwetki.

Kriolipoliza na modelowanie sylwetki

Zabieg kriolipolizy jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów pozwalających na wymodelowanie sylwetki, szczególnie w okolicach brzucha. W przeciwieństwie do odsysania tłuszczu, kriolipoliza jest zabiegiem nieinwazyjnym. Kriolipoliza to zabieg polegający na wymrażaniu martwych komórek tłuszczowych. Pozwala to zredukować tkankę tłuszczową nawet o 40%. Jednak zabieg ten należy powtarzać, co około 6 tygodni.

Gdzie można wykonać taki zabieg jak kriolipoliza? Warszawa to miejsce, gdzie na pewno znajdziemy wiele specjalistycznych gabinetów kosmetycznych. Ważne jest, aby wybrac doświadczonego specjalistę, gdyż zabieg kriolipolizy wykonywany niedokładnie może wywołać duże siniaki lub miejscową przeczulicę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *