operacja plastyczna nosa warszawa

Jakie operacje plastyczne wykonywane są najczęściej?

Obowiązujący w Polsce kanon piękna, zgodnie z którym panie cieszą się idealnie smukłą sylwetką, uwydatnionymi policzkami, ponętnymi ustami, a jednocześnie idealnie gładką skórą bez jakichkolwiek oznak starzenia sprawia, że kliniki medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej przyjmują coraz więcej pacjentek. Moda na upiększanie ciała poprzez ingerencję skalpela przyszła do nas ze Stanów, tam tego rodzaju zabiegi są powszechne.

Chociaż Polki uznawane są za jedne z najpiękniejszych kobiet na całym świecie, to większość z nas posiada kompleksy, które chce zwalczać. Na jakie operacje plastyczne najczęściej decydują się Polki, które dążą do indywidualnego ideały w zakresie atrakcyjności zewnętrznej? Oto TOP5 najczęściej realizowanych operacji plastycznych:

  1. Powiększanie piersi. Nie da się ukryć, że implanty to w obecnych czasach standard. Decydują się na nie zarówno panie, które mają obfity biust naturalny, jak i te z kompleksem małych piersi. Pamiętajmy, że możliwa jest również korekta biustu, na przykład podniesienie piersi. Warszawa może pochwalić się co najmniej kilkoma renomowanymi klinikami, które takie operacje wykonują.
  2. Operacja plastyczna nosa. Warszawa znowu wiedzie prym, jeśli weźmiemy pod uwagę częstotliwość ich wykonywania. Tutaj bierzemy pod uwagę zarówno korekty nosa ze względów zdrowotnych, w tym niwelowanie krzywej przegrody nosowej, jak i modelowanie kształtu nosa. Czy wiesz, że aż 90% Polek nie jest zadowolonych z wyglądu swojego nosa? Ten jest za duży, za mały, za szeroki, zbyt zadarty albo posiada szpetny garbek.
  3. Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu. Chociaż może być wykonywana niemalże na każdej partii ciała, to najczęściej tego rodzaju zabieg wyszczuplający dotyczy brzucha. Co więcej, po liposukcji bardzo często realizowana jest również plastyka brzucha. Warszawa dysponuje klinikami, w których takie operacje przeprowadza się kompleksowo.
  4. Lifting powiek, czyli niwelowanie tzw. opadających powiek oraz wszelkich oznak starzenia się skóry twarzy.
  5. Lifting twarzy. Kanon piękna, zgodnie z którym twarz ma być bez jakichkolwiek niedoskonałości, jest wciąż obecny. Starość i bruzdy starcze są nieestetyczne, należy więc zachować młodość jak najdłużej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *