mezoterapia warszawa

Regeneracja skóry po wakacjach

Podczas upalnego lata nasza skóra poddawana jest naprawdę ekstremalnym warunkom. Słona woda, silne promienie słońca, wysoka temperatura, wszystko to sprawia, że szybko staje się przesuszona, z tendencją do utraty jędrności. Opalenizna wywołuje zaś przebarwienia i zmarszczki. Jak sprawić, by po wakacjach nasza cera wciąż promieniała?Na jakie zabiegi warto się zdecydować, by zachować jej optymalną kondycję?

Oczywiście, stosować można kremy i serum dostosowane do wieku i indywidualnych potrzeb, natomiast zwróćmy uwagę, że te standardowe nie zawsze poradzą sobie w ekstremalnych sytuacjach. Pamiętajmy, że po lecie skóra wymaga naprawdę intensywnej regeneracji.

Mezoterapia najlepsza na regenerację skóry

Właśnie dlatego warto udać się do dobrego salonu kosmetycznego czy kliniki medycyny estetycznej. Nie mówimy rzecz jasna o inwazyjnych zabiegach, ale z całą pewnością świetnie sprawdzi się mezoterapia. Warszawa może pochwalić się mnóstwem profesjonalnych obiektów, w których takową można zrealizować.

Ampułki witaminowe, które wykorzystuje się przy zabiegu mezoterapii, zawsze dobierane są wedle indywidualnych potrzeb. Te aktywne składniki poprzez mikronakłucia docierają w głąb skóry, wpływając bezpośrednio na jej naturalną naprawę. Wystarczy kilka zabiegów, by zauważyć doskonałe rezultaty. Warto też zwrócić uwagę, że sama mezoterapia jest tańsza od zabiegów z wypełniaczami czy liftingów, za to tak samo skuteczna, a przy tym w pełni bezpieczna.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *