manicure hybrydowy warszawa

Jakie paznokcie hybrydowe zrobimy w salonach, gdy zostaną one już otwarte?

Salony fryzjerskie i urody wciąż pozostają zamknięte. Nie wiadomo, kiedy znowu zostaną otwarte, ale gdy to nastąpi, to można się spodziewać zmasowanych wizyt u kosmetyczek i fryzjerów. Branża beauty jednak nie śpi i nawet teraz na social mediach można obserwować pojawienie się nowych trendów w paznokciach hybrydowych. Poniżej przedstawiamy subiektywny wybór najnowszych trendów na lato w manicure hybrydowym.

Manicure hybrydowy na lato: kolorowo i z pazurem!

Podpatrując trendy w paznokciach na wybiegach z ostatnich pokazów mody, z całą pewnością można stwierdzić, że motywy tęczowe będą jednych z największych trendów na manicure hybrydowy. Warszawa i inne duże miasta to miejsca, w których na pewno znajdziemy specjalistów, którzy wykonają tak skomplikowane wzorki. Niestety, początkującemu trudno jest wykonać tego typu stylizacje na paznokcie, gdyż wymaga to precyzji i zastosowania paru sztuczek.

Manicure hybrydowy na lato: pastele.

Pastelowe motywy na paznokciach królują w trendach już od co najmniej dwóch sezonów.  Cappuccino brąz, blady błękit czy pastelowe ombre to trend nie tylko na paznokciach, ale również w branży beauty. Warto więc zaszaleć i połączyć pastelowy makijaż z pastelowymi paznokciami. 

Manicure hybrydowy na lato: brokat, brokat i jeszcze raz brokat.

Brokatowe paznokcie hybrydowe to na pewno jeden z najgorętszych trendów tego sezonu. Jak zauważyli specjaliści z salonu urody Impress w Warszawie (https://impress.waw.pl/pielegnacja_dloni_i_stop.php), trend ten został zaczerpnięty z branży beauty. Szałowe makijaże brokatowe coraz bardziej popularne na wybiegach i wśród osób związanych z modą. Kwestią czasu było, to kiedy brokat przeniesie się na paznokcie. 

paznokcie hybrydowe warszawa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *