okulary bolon

Magia walentynkowego spojrzenia

70% mężczyzn uważa, że wyznacznikiem seksapilu kobiety jest jej spojrzenie. Warto znać parę sztuczek, które nam, dziewczynom, pozwolą wydobyć jeszcze więcej powabu!


Na pozór przepis na udane walentynki jest prosty: wystarczy zaplanować wieczorne spotkanie z pyszną kolacją w roli głównej i zadbać o wizualną stronę randki: zarówno w kwestii doboru odpowiednich gadżetów, które umilą nam czas spędzony we dwoje, jak i własnego wyglądu.

Tak naprawdę jednak, to na pozór mało istotne detale budują całą atmosferę. Co zrozumiałe, każdy punkt walentynkowego menu, czy wystroju miejsca, w którym będziemy celebrować to święto ma ogromne znaczenie. Bez wątpienia jednak to spojrzenie dwojga zakochanych w sobie ludzi odgrywać będzie główną rolę w tym spektaklu miłości. To oczy przecież są „zwierciadłem duszy”

Czytaj więcej: Stylowa zima z Koch Optical.

Warto zatem zaakcentować każdy element wpływający na zalotność naszego spojrzenia: podkreślić linię oka eyelinerem, kolor tęczówek – cieniem do powiek, a rzęsy – obowiązkowo czarnym tuszem. Wtedy nie pozostanie nam już nic innego, jak tylko zadbać o nadanie spojrzeniu odpowiedniej oprawy.

Nieocenioną pomoc w zrealizowaniu tego zamiaru zapewnią oprawki okularów, które ma w swej ofercie firma Koch Optical! Przykład? Oprawki z kolekcji Bolon BJ1315 B11- delikatnie akcentują linią brwi i „otwierają” oko. Po prostu klasa!

Inna propozycja firmy Koch Optical to okulary Bolon BJ7035 B91. Ich subtelna linia łagodzi ostrzejsze rysy twarzy, podkreślając subtelność i kobiecość twojego spojrzenia.
Z kolei oprawki marki Retro Woman, a zwłaszcza Retro Milano 10C28 C1o o kształcie uwielbianym m.in. przez Audrey Hepburn pomagają wydobyć naturalny seksapil, jaki ma w sobie każda kobieta!

Czytaj więcej: Lacrime d’Oro – biżuteria z charakterem!

W walentynki oprócz tysiąca słów, lepiej postawić na wymowne, zalotne spojrzenie, które o wiele lepiej przekaże to, co mamy do zakomunikowania ukochanej osobie. Dzięki oprawkom okularów, jakie ma w swej ofercie firma Koch Optical osiągniesz ten cel bez trudu!
Okulary KOCH OPTICAL – RETRO PARIS i BOLON szukaj w Dobrych Salonach Optycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *